top of page
tetování Praha Mamatattooprague

Kérka od Mámy

Vždy jedinečná, šitá na míru a s extra péčí
- přesně jak ji chceš!

Vítej v prostoru, kde se tvoje sny promění v umělecké dílo. Jsem Katie G. Tomaselli, tvoje průvodkyně na cestě k sebevyjádření. V Mamatattooprague tě přivítá nejen vášeň pro inkoust, ale i vřelá a pečující atmosféra.

 

Jsem tatérka, máma a taky trochu pitbul – po letech v korporátním světě jsem se na mateřské odhodlala obrátit svojí kariéru naruby a vrhnout se do světa tetování. Zakousla jsem se do míčku a nepustila. Od té doby neustávám v rozvoji a růstu.

 

U mě se neprobudíš s tetovací kocovinou. Tvoje představy vždy předem konzultujeme. Baví mě inspirovat se tvojí fantazií, kterou ti pomůžu zhmotnit. Připravím originální návrh (nebo upravím tvůj) a před tvou návštěvou ho vyladíme. Jsem tu, abych ti ušetřila čas i nervy, a zajistila, že odcházíš s dílem, které ti bude dělat radost.

 

Mám zkušenosti s celou škálou tetovacích stylů a technik, od černobílých po barevné, a nejvíc mě baví tvorba mandal, linií a abstraktních prvků. Pokud tvoje staré tetování už neodráží to, kdo jsi, přijď a já ti ho překryju nebo opravím.

 

Je to tvoje úplně první tetování? Žádné obavy. Jsem ti k dispozici se všemi instrukcemi ohledně toho, co čekat, jak se připravit a jak o tetování pečovat.

 

Používám jen ty nejlepší materiály, které jsou šetrné k tvé kůži i k planetě, a zároveň praktické a cenově dostupné. Cestování do zahraničních studií mi otevírá dveře k novým technikám a trendům, což se odráží ve výjimečnosti každého tetování, které tu vzniká. 

 

Tetuji od roku 2017. V roce 2022 jsem otevřela již svoje třetí, moderní designové studio v centru Prahy, světlé, teplé a živé, odraz mé osobnosti a stylu. Je to místo, kde můžeš nechat své starosti za dveřmi a ponořit se do světa inspirace a krásy. Klidně přijď s dětma, kamarádem nebo babičkou. Ve studiu jsem na malé i velké návštěvníky připravená.

 

Pokud hledáš nový kariérní směr nebo chceš rozšířit své obzory, jsi na správném místě. Jako tatérka s bohatými zkušenostmi teď předávám své znalosti a techniky v přátelské a podpůrné atmosféře našich kurzů a workshopů.

 

Máš otázky? Jsem tu pro tebe. Těším se na tvoji zprávu. 

 

S láskou, 

máma - Katie G. Tomaselli

Kérka od Mámy v médiích

Nikdy na sobě nepřestávám pracovat a loňský rok ocenili mou píli a odhodlání ve Forbes Česko, když mě zařadili do svého každoročního výběru inspirativních příběhů úspěšných českých žen, Forbes Woman.

Forbes.cz - Kérky od mámy

Podnikavazena.cz - Máma tatérka

Pragueactually.com (english)

Voyagephoenix.com (english)

Telefon

+420 775 167 276 

Email 

Sledujte také

  • Instagram
  • Tik tok
  • Facebook
bottom of page