top of page
tetování Praha Mamatattooprague

Mamatattooprague

Jsem tatérka, máma a taky trochu pitbul – po letech v korporátním světě jsem se na mateřské rozhodla obrátit svojí kariéru naruby a vrhnout se na tetování. Zakousla jsem se do míčku a nepustila. 

Věnovala jsem veškerý volný čas tvoření návrhů a nácviku tetování  na rodině a kamarádech. Ti o mně brzy řekli svým kamarádům a ti zas svým. Než jsem se nadála, otevřela jsem moderní tetovací salon v Karlíně, abych svoji rozšiřující se klientelu zvládla všechnu pokreslit. 

Jedinečná kérka s extra péčí, kterou fakt chceš

U mně se neprobudíš s tetovací kocovinou. Tvoje představy vždy předem konzultujeme. Baví mě inspirovat se tvojí fantazií, kterou ti pomůžu zhmotnit. Připravím originální návrh (nebo upravím tvůj) a před tvou návštěvou ho vyladíme. 

Brousím do různých tetovacích stylů a technik. Dělám tetování černobílá i barevná. Ráda si hraju s malými detailními motivy a nejvíc si užívám tetovat mandaly, linky a prvky abstrakce. Taky opravuju či překrývám stará tetování.

Je to tvoje úplně první tetování? Žádné obavy. Jsem ti k dispozici se všemi instrukcemi ohledně toho, co čekat, jak se připravit a jak o tetování pečovat.

 

Produkty a materiály vybírám tak, aby byly kvalitní, funkční a co nejvíc usnadnily hojení a domácí péči. To že jsou přírodní a veganské je pro mě standard. 

Můj tetovací salon najdeš snadno, jen pár kroků od zastávky Florenc a nedaleko Masarykova nádraží, pokud přijíždíš do Prahy vlakem.

Klidně přijď s dětma, kamarádem nebo babičkou. V salonu jsem na malé i velké návštěvníky připravená.

Neváhej se mě na cokoliv zeptat. Těším se na tvoji zprávu. 

S láskou, 

máma - Katie G.

Kérka od Mámy v médiích

Nikdy na sobě nepřestávám pracovat a loňský rok ocenili mou píli a odhodlání ve Forbes Česko, když mě zařadili do svého každoročního výběru inspirativních příběhů úspěšných českých žen, Forbes Woman.

Forbes.cz - Kérky od mámy

Podnikavazena.cz - Máma tatérka

Pragueactually.com (english)

Voyagephoenix.com (english)

Telefon

+420 775 167 276 

Email 

Sledujte také

  • Instagram
  • Tik tak
  • Facebook
bottom of page