top of page

ART

Potěš sebe nebo své milované jedinečným osobním dárečkem

Co kus to originál

main.jpeg
IMG_7947.JPG

Obrazy pro milovníky moderní tvorby

Tvořím netradiční obrazy pro všechny nadšence do umění, kteří se rádi obklopují krásnými věcmi a uvítají originální kousek na stěnu. Mojí specialitou jsou mozaiky, perokresba a digitální grafika.

 

Malování miluju od malička, ale naplno jsem se mu začala věnovat až během první mateřské, ještě něž jsem začala tetovat. Tehdy jsem se seznámila s Italskou malířkou Silvií Vezzuto, která ve mně probudila touhu malovat. Silvia mě pozvala na výstavu, kde jsem vystavila svých prvních pět obrazů a čtyři se prodaly. Od té doby jsem tvořit nepřestala.

 

První technika, které jsem propadla, je mozaika. Baví mě kontakt s materiálem – dlaždičky, písek, polodrahokamy, nebo i roztržené řetízky a náušnice – které vlastníma rukama tranformuju do obrazů. Pak přišla perokresba a digitální grafika, která mě okouzlila neuvěřitelným způsobem. Otevřela mi dveře do dimenze, kterou rukou udělat nemůžu.

 

Vyber si svůj originální kousek pro tvoji stěnu.

IMG_7946.JPG

Dopřej si originální design (nejen) pro tvoje boty a kšiltovky

Chceš mít v šatníku mimořádný kousek přesně podle tvé představy, který vystihne tvůj osobitý styl? Pomaluju ti botky nebo čapku motivem podle tvého přání. Ať už je to jen tak pro radost nebo pro speciální příležitost, tenhle kousek bude jedinečně tvůj.

 

Nápad se zrodil v době korony, kdy se nedaly pořádně koupit žádné dárky. Lámala jsem si hlavu, čím své milované potěšit na narozeniny. Nakonec mě napadlo koupit plátěnky a fixky a vytvořit z nich originální dílo. Nápad se rozkřiknul na Instagramu a poptávky se začaly kupit. Rozhodla jsem se tedy, že se do toho vrhnu, takže si teď o svůj unikátní kousek můžeš říct i ty. 

 

Botky i čapky maluju na zakázku dle tvého přání. Můžeš si taky pořídit voucher a máš v ruce nápaditý dárek, skvělý pro jakákoliv výročí a oslavy. Umím i vdechnout život tvým starším kouskům, takže neváhej napsat a domluvíme se.

 

Příznivci mé tvorby si také můžou pořídit suvenýr nebo dáreček ve formě trička, tílka nebo zápisníku potisknutých mojí grafikou. 

 

Zabrouzdej si e-shopem a nech se inspirovat.

IMG_20210714_152921_edited.jpg
bottom of page